Kategoriler
Alışveriş Sepetim


Şartlar ve Koşullar

Sipariş Sözleşmesi 

Saygı değer müşterimiz, internet mağazamız ile diğer mağazalarımız arasında fiyat farklılıkları bulunabilmektedir.Yasal HaklarSatış Sözleşmesi


Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak alış-veriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.


Tedarik ürünleri sipariş tarihinden itibaren genellikle üç (3) iş günü, nadiren çıkışlar yedi (7) iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.Satışa İlişkin Ön Bilgilendirme Belgesi ve Satış MetniSatıcı'ya İlişkin Ön BilgilerÜnvanı: Getnetplus E-Ticaret, Yatırım ve Tatil Danışmanlık Hizmeti

Adresi: Cihangir Mah. Şükran Sok. No : 21 daire : 16

Tel. : 05452886747


Faks :

Email :siparis@hemenelinde.com

* Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.Ürün BilgileriMal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibidir. Ürünler Satış Fiyatı (KDV dahil) : Kargo Ücreti : Ödeme Şekli ve Planı : Teslimat Adresi : Teslim Edilecek Kişi : Fatura Adresi :
Ürün TeslimiSözleşme konusu ürün, kural olarak ve normal koşullarda yasal 30 günlük süreyi aşmamak şartı ile yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ ’ye yani ALICI ’ya veya gösterdiği adresteki 3. kişi veya kuruluşa teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda Ürün Bilgileri başlıklı maddede yazan kargo ücreti ALICI tarafından ödenir. Sözleşme konusu ürün, tüketiciden başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise ALICI, ürünün kendisine teslim edileceği 3. kişinin adı–soyadı/unvanı/adresi gibi bilgileri eksiksiz ve yazılı olarak SATICI ’ya bildirmek zorundadır.Cayma HakkıTÜKETİCİ ’nin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren 14(ondört) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI ’ya bu hakkın kullanıldığının faks veya elektronik posta veya taahhütlü mektup ile bildirimde bulunulması ve ürünün bu madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve ürünün kendisinin, ambalajının ve kutusunun zarar görmemiş ve ürüne ait etiket ve ürünün üzerinde bulunan koruma bantlarının çıkarılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI ’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 (ondört) gün içinde ürün bedelinin ALICI ’nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde derhal girişimde bulunur.


HükümMesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca Tüketici, belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret belge, [SalesDate] tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir. Ben Tüketici/Alıcı olarak, İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.

Adı- Soyadı:

E-mail:

Tarih:

İmza:


Değişim, Geri Ödeme ve İade Şartları

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri:Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 90 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir ya da yerine ürün bedeli kadar hemenelinde.com alışveriş çeki alabilirsiniz. Değişimler herhangi bir Hemen Elinde mağazalarında da geçerlidir.

Ayıplı ürünler:Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 180 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 444 123 1 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz. Gönderim: Gönderimleriniz SÜRAT/YURTİÇİ kargo olarak anlaşmalı kargolarımız tarafından olmalıdır. Anlaşmalı olmayan kargolar aracılığı ile gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.Sipariş İptal BildirimiLütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün, Sipariş Numarasını Ürün Kodunu İptal Edilecek Ürün Adedini belirterek musterihizmetleri@hemenelinde.com e-posta adresine size ulaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.Hijyenik Ürünler Değişimi HakkındaT.C.Sağlık Bakanlığı'nın hijyenik ürün yönetmeliğine göre ayıplı ürün olmadığı sürece, hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade/değişim imkanı bulunmamaktadır.İade İçin Geri Ödeme Süresiİadeniz öncellikle Satış Sonrası Servis birimi tarafından 3 gün içinde incelenir ve yukarıda belirtilen şartlara uygun olması durumunda geri ödeme süreci başlatılır. İnceleme sonrasında ürün bedelinin kredi kartınıza iadesi 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bankanızdan kaynaklı sebeplerle iadenizin kredi kartınıza yansıması bir kaç gün sürebilir. İadenizin makul süre içerisinde gerçekleşmediğini düşünüyorsanız lütfen durumu “bize ulaşın” sayfamızdan ya da 444 123 1 numaralı telefonumuzdan bize iletiniz. 


Siparişinizde kullandığınız hediye çekleri iade işlemi sonrasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte hediye çekindeki kalan kullanım süresi kadar süre iptal işlemi sırasında yeniden başlayacaktır.


Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemeleri de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır.


Arzu ederseniz ürün iadesini 60 gün kullanım süreli civilim.com alışveriş çeki olarak da tercih edebilirsiniz. Bu tercihinizi iade formunda belirtmeniz gereklidir.