Doğal Taş Kolye

Grid View:
Quickview

Gümüş Doğal Yeşim Taş Bayan Kolye

(0)
225,87TL

Gümüş Doğal Yeşim Taş Bayan Kolye Yeşim taşı genelde yeşil renkte bulunur. Sarı, beyaz, kahverengi, siyah, kırmızı ya da beyaz lekeli renklerde bulunabilir. Kişilerin görüş açılarına netlik kazandırır. Korku ve endişeleri kişilerin içinde atarak rahatlama duygusu verir. Yeşim taşı elinizde tuttuğunuzda rahatlama hissi ve sıcaklık verir. Kendisini t..

Quickview

Gümüş Fasetli Mercan Taşlı Bayan Kolye

(0)
198,77TL

Gümüş Fasetli Mercan Taşlı Bayan Kolye Mercan, su içerisinde yumuşak, karaya çıkarılıp kurutulduğunda ise katı özellik gösterir. Gümüş takı yapımında da saf kalsiyumdan oluşmuş katılaşmış mercan kullanılır. Doğal mercandan işlenmiş kolye, ahşap görünümü ve sertliğine sahiptir. En ayırt..

Quickview

Gümüş İncili Bayan Kolye

(0)
180,70TL

Gümüş İncili Bayan Kolye Doğal bir inci tanesinin doğumu ve o eşsiz parlaklığa ulaşması uzun bir zaman alır. Tıpkı kalbimizde özel yeri olan kişilere duyduğumuz gerçek sevgi gibi. Gümüş içinde inci kolye ile kalbinizin biricik inci tanesine ne kadar özel olduğunu en derinlerden hissettirebilirsiniz. Duru ve tertemiz aşkına doğal bir hediye arayanla..

Quickview

Gümüş Lapis Doğal Taş Kolye

(0)
203,29TL

Gümüş Lapis Doğal Taş Kolye Lapis taşı saydam bir özelliğe sahiptir ve gece taşı olarakta bilinir. Birçok şifası bulunmakla beraber özellikle solunum yollarına ve kemik ağrılarına birebir faydası vardır. Bu şık kolye; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir...

Quickview

Gümüş Siyah İnci Bayan Kolye

(0)
180,70TL

Gümüş Siyah İnci Bayan Kolye Doğal bir inci tanesinin doğumu ve o eşsiz parlaklığa ulaşması uzun bir zaman alır. Tıpkı kalbimizde özel yeri olan kişilere duyduğumuz gerçek sevgi gibi! Gümüş içinde inci kolye ile kalbinizin biricik inci tanesine ne kadar özel olduğunu en derinlerden hissettirebilirsiniz. Duru ve tertemiz aşkına doğal bir hediye ara..

Quickview

Gümüş Turkuaz Taşlı Kalp Bayan Kolye

(0)
225,87TL

Gümüş Turkuaz Taşlı Kalp Bayan Kolye Antik mısırdan bu yana mücevher yaparken kullanılan turkuaz taşının isminin ‘’Türk’’ kelimesinden geldiği söylenmektedir. Turkuaz bedeni kuvvetlendiren şifalı bir taştır. Güzel rengi ve görüntüsüyle hediye verilebilecek ilk taşlardan birid..

Quickview

​Gümüş Turkuaz Bayan Kolye

(0)
338,81TL

​Gümüş Turkuaz Bayan Kolye Turkuaz kristali, yeryüzünü ve cenneti birbirine bağlayan güçlü şifa aracı olarak kullanan yerli Amerikalılar tarafından kutsal bir taş olarak kabul edilmiştir. Dünyayı iyileştirmek için sevginin en yüksek titreşiminin enerjik akışını sağladığı düşünülür ve şifacı olarak kabul edilir. Gümüş turkuaz kolyeyi sevgilinize vey..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)